546 بازدید ::: 12:05 ::: ۱۴۰۳/۰۳/۳۱

شروع دومین دوره آموزشی نیولوک

دومین دوره آموزشی نیولوک

درود به روی ماهتون😊
من دکتر ابوالفضل سعادتی هستم، متخصص مشاوره. مدت های مدیدی بود که سرگرم ی دوره طلایی بودیم به نام زیستن زندگی نزیسته. تا حالا ۹ دوره اش رو هم برگزار کردیم و تا دلتون بخواد مورد استقبال قرار گرفت. بیش از حدود ۲۰۰ نفر تا حالا تو دوره های زیستن شرکت کردند و مشکل اساسی دوره های زیستن این بود که بعد از اتمامش، معمولا بروبچه های زیستی می گفتند که یه دوره جدید برامون بزار تا بازم از علوم روانشناسی استفاده کنیم و کنار هم لذتش رو ببریم. لذا با هم رسیدیم به دوره رهایی از زندان ذهن و بعدشم رسیدیم به دوره نیولوک. لذا دوره جدیدی رو تحت عنوان نگاه جدید یا دیدگاه جدید (new look) تدارک دیدیم و منتظر قدوم دوستان قدیمی هستیم. انشالله نیولوک جاشو تو قلب طرفداراش باز کنه. فداتونم. دم همتون گرم

+روند برگزاری دوره چگونه خواهد بود؟🤔
همانطور که گفته شد، ما در دوره نیولوک مثل دوره زیستن زندگی نزیسته، به ۱۰ سرفصل اساسی روانشناسی به صورت تخصصی خواهیم پرداخت. این ۱۰جلسه، در ۱۰ هفته متوالی، هر هفته دوشنبه ها، ساعت ۱۷الی ۲۰ در محل موسسه آوای سعادت و سلامت برگزار خواهد شد.

+۳ ساعت تدریس، پشت سرهم؟؟خسته می شیم که؟!🤦‍♂️
علاوه بر جذابیت کلاس بواسطه چالش های موجود، همواره از تدریس های پی در پی فراری بوده و هستم… اینکه مدرس، متکلم وحده باشد و باقی همه شنونده غیرفعال… لذا نه تنها به صورت فرد به فرد در کلاس درگیر خواهیم بود و کلاس لزوما مدرس محور نخواهد بود بلکه جهت رفع خستگی شرکت کنندگان، همواره در میانه تدریس، با چاشت های مختلف، از دوستان پذیرایی به عمل خواهد آمد. ضمن اینکه تو دوره نیولوک عملا سر کلاس تست می زنیم و حالش رو می بریم.

+ظرفیت چند نفر خواهد بود؟؟
⚠️ کل ظرفیت کلاس، ۲۵ نفر خواهد بود که معمولا بواسطه مسائل مختلف، همواره با ۲۲ یا ۲۳ نفر تشکیل می شود. جلسات به صورت محرمانه خواهد بود و پس از ثبت نام امکان بازپرداخت وجه تحت هیچ عنوان میسر نیست متاسفانه:(

+دقیقا فازمون چیه؟؟👇
توی این دوره ده تا موضوع کاربردی توی زندگی روزمره ما که قطعا همه آدما با اون ها سروکار دارن آموزش داده میشه. این اموزش تنها نیست بلکه به همراه تست زدن و تفسیر اونها هست. یعنی اول ی موضوع رو بازش می کنیم و بعد بررسی می کنیم ببینیم این موضوع تو ما هست یا ن. حالا این موضوعات شامل:
۱٫ سبک های دلبستگی
۲٫ سبک های مقابله با استرس
۳٫ سبک های حل تعارض
۴٫ سرسختی روانشناختی
۵٫ بهزیستی ذهنی
۶٫ ذهن آگاهی
۷٫ خودتنظیمی هیجانی
۸٫ تاب آوری
۹٫ الکسی تایمیا
۱۰٫ توانایی تحمل ابهام

حالا با تموم این صحبتا منتظر حضور شما عزیزان هستیم و از راه های گفته شده میتونین با ما در ارتباط باشین🤝

لینک ثبت نام:

 

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *