294 بازدید ::: 4:02 ::: ۱۴۰۳/۰۳/۳۱

رابطه جنسی قبل از ازدواج

رابطه جنسی قبل از ازدواج صحیح است یا غلط؟ یا می توان با داشتن رابطه جنسی قبل از ازدواج شناخت کاملی نسبت به زندگی با فرد مورد نظر در آینده پیدا کرد؟
بسیاری از افراد برای شروع زندگی مشترک مراحل آشنایی و شناخت را طی می کنند اما در نهایت در مورد مسائل جنسیتی دچار شک و تردید هستند. در چنین شرایطی باید زوجین پیش از ازدواج چه اقدامی انجام دهند؟ عده ای تصمیم میگیرند با ایجاد رابطه جنسی پیش از ازدواج خیال خودشان را راحت کنند اما این رابطه در فرهنگ کشور ما می تواند برای بانوان بسیار آسیب رسان باشد. در این مقاله درباره رابطه جنسی پیش از ازدواج و همچنین راه های شناخت جنسی از طرف مقابل را بررسی می کنیم.

رابطه جنسی پیش از ازدواج

رابطه جنسی پیش از ازدواج

رابطه جنسی قبل از ازدواج

امروزه جامعه بسیار تغییر کرده است و جوانان اهل سوختن و ساختن و زندگی کردن نیستند و به محض مشاهده کوچکترین مشکل تصمیم به جدایی می گیرند به علاوه اطلاعات جوانان نسبت به رابطه جنسی با کیفیت بسیار بالا رفته و مثل گذشته قانع نخواهند بود. بنابراین در زمان آشنایی پیش از ازدواج نیاز دارند شریک خود را از نظر جنسی بیازمایند.
اگر رابطه جنسی ایجاد گردد جنس مونث به دلیل ترشحات هورمونی خیلی زود وابسته خواهد شد و چنانچه مورد پسند جنس مرد قرار نگیرد و از طرف او ترد شود یک فاجعه به بار خواهد امد.
در این شرایط بانوان هم دچار کاهش اعتماد به نفس شده و هم به دلیل ایجاد وابستگی شرایط سخت جدایی را باید تحمل کنند.
از طرفی انجام ندادن رابطه جنسی پیش از ازدواج موجب می شود شناخت کافی از یکدیگر پیدا نکنند و زمانی که وارد زندگی مشترک شدند با مشاهده مشکلات و عارضه های جنسی یکدیگر تصمیم به طلاق بگیرند.

در این شرایط چه باید کرد؟

در کشور های غربی با تجربه رابطه جنسی پیش از ازدواج اتفاقات مثبتی رخ خواهد داد اما در ایران عقاید و تعصبات فرهنگی و مذهبی ذهن افراد را به گونه ای دیگر شکل داده است.
پس در این شرایط تنها یک مشاور خانواده در مشهد است که می تواند این مسئله را حل کند. عده بسیار مشاوره پیش از ازدواج را دست کم گرفته و به آن بها نمی دهند اما در واقع در همین جلسات مشاوره است که می توانید بدون آسیب رساندن به یکدیگر به طور کامل از جزیات وجودی یکدیگر آگاه شوید.

جلسات مشاوره چگونه پیش می رود.

یک مشاور با دانش و مهارت بالای خود ویژگی های شخصیتی شما را بررسی می کند و با صحبت کردن به طور کامل از تمایلات شما آگاه می شود زمانی که این اطلاعات از هر دو زوج در اختیار مشاور قرار گیرد او به راحتی می تواند تشخیص دهد رابطه جنسی بین این دو طرف موفقیت آمیز خواهد بود یا خیر

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *